Menu
baner Selection DO 05 2017 750x200
banner daminfo ver2

Mieszkańcy zanieczyszczają powietrze !

Mieszkańcy zanieczyszczają powietrze !
Samorządowe spotkanie konsultacyjne pod przewodnictwem Marszałka Województwa odbyło się w Domu Zdrojowym w Szczawnie Zdroju.

Media

Komentarze   

+18 #9 Basia 2017-04-23 23:32
Pytanie do mieszkańców - czy wiecie, co się dzieje z kimś, kto siedzi na gałęzi i jednocześnie ją piłuje? Tak, dokładnie tak. Taki ktoś spada. Boleśnie. Musicie sobie zdać sprawę z tego, że dalsze trucie nie jest niczym innym, jak piłowaniem gałęzi i może doprowadzić uzdrowisko do katastrofy. To nie burmistrz wrzuca do Waszych pieców stare opony i plastikowe butelki. Owszem, na nim spoczywa odpowiedzialnoś ć za wybudowanie obwodnicy - między innymi. Ale to potwornie zanieczyszczone powietrze produkujecie WY. A jednocześnie Wy jesteście tymi, którzy najbardziej na tej produkcji tracą. Podwójnie - wdychając i potencjalnie rozstając się z zaszczytnym mianem uzdrowiska.
Cytować
+19 #8 Kuracjusz 2017-04-23 22:22
Bądźcie logiczni!!! Rozumiem , że ta straż miejska ma w imieniu burmistrza karac mandatami tych biednych ludzi, o których, jak widac cynicznie, sie upominacie!!! Typowe myslenie malkontentów, jak jest konkretny problem do rozwiazania, to najlepiej powiedzieć "A u was biją Murzynów"!!! Do roboty!!! Prawo w gminie stanowią radni!!! Jak była kasa po sprzedaży terenów pod Macro i Tesco trzeba było zastanawiać się nad poprawą jakości powietrza i uchwalić prawo lokalne, które wspomagałoby biednych, radni powinni wiedzieć, że są operaty uzdrowiskowe, a prawo stanowi jakie są wymogi ochrony jakości powietrza. A co do obwodnicy, to dobrze wiecie, że to problem polityczny, gdzie sa wasi posłowie, gdzie jest PiS?
Cytować
-20 #7 Mieszkaniec 2017-04-23 19:09
Kuracjusz a od czego sa wlodarze miasta oni moga wiecej niz przecietny mieszkaniec. Ludzie pala i palic beda nie wszystkich stac na ogrzewanie gazowe szczegolnie emerytow czy tych co malo zarabiaja latwo sie ocenia jak sie ma pieniadze.
Cytować
-19 #6 Tadeusz 2017-04-23 18:50
A czy to nie aby straż miejska podległa burmistrzowi może zając się osobami stojącymi na zakazie? A czy to nie aby burmistrz może zabiegać o obwodnicę? Jestem ciekaw ile pism w tej sprawie napisał?
Cytować
+24 #5 Michał 2017-04-23 13:56
Kuracjusz masz 100% racji! Sami siebie trujemy i ludzi którzy do nas przyjeżdżają. Powinniśmy się wziąć za siebie i rozwiązywanie problemu bo wstyd! Niech się radni i politycy wezmą w końcu do roboty.
Cytować
+27 #4 Kuracjusz 2017-04-23 07:49
Adwersarze nic nie rozumiecie z tego materialu!!!! Wyniki badan wskazuja ze w okresie grzewczym normy sa przekroczone 15krotnie!!! Poza tym okresem(brak obwodnicy) 3krotnie. Gminie grozi utrata Uzdrowiskowosci !!!! Przestancie sie czepiac prezesa czy burmustrza tylko wezcie sie świadomie do roboty!!! Trujecie! W strefie A parkujecie mimo zakazu auta! Co ma do tego burmistrz czy wladze uzdrowiska? To wasza bezmyślność i brak woli!!!! Niech wasi radni wezma sie do roboty!!!!!
Cytować
-26 #3 Mieszkaniec 2017-04-22 14:05
Tadeusz zgadzam sie z toba, podpuszczanie mieszkancow na siebie, winny poprzedni burmistrz, a prawda jest taka, ze najbardziej truje zatloczona ul.Kolejowa i dopoki nie bedzie obwodnicy to zapomnijmy o czystym powietrzu. Pan Skrzywanek niech najpiewr zadba o swoje sanatoria i to co je otacza.
Cytować
-23 #2 Tadeusz 2017-04-21 17:28
Panie Skrzywanek, niech Pan najpierw zobaczy jak wyglądają obiekty uzdrowiska, jaka jakość jest zabiegów, ilu ma pan klientów komercyjnych, a później niech pan ocenia innych.
Cytować
-20 #1 Tadeusz 2017-04-21 17:25
Gada gada, wszędzie widzi winnych, sąsiadów napuszcza na siebie ale żadnego pomysłu na rozwiązanie problemu nie ma. Mówi że nie dyskutuje się o problemach, a kto ma inicjować spotkania, panele dyskusyjne? Ksiądz proboszcz czy burmistrz.
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu daminfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę