Menu
baner Selection DO 05 2017 750x200
banner daminfo ver2

Udało się! Mały Oluś poleci do Bostonu!

Udało się! Mały Oluś poleci do Bostonu!
Oluś to mały radosny niewidomy chłopiec, dla którego pojawiła się nadzieja, że zobaczy kiedyś otaczający go świat. Jego rodzice wytrwale zbierali fundusze, by nadzieję tę zamienić w rzeczywistość. Dziś są o milowy krok bliżej do spełnienia swoich marzeń!

Dwa dni temu opisywaliśmy (tutaj i tutaj) historię małego Olusia, który ma szansę odzyskać wzrok. Niezbędne do tego są drogie badania i operacje w klinice okulistycznej w Bostonie. Już sama podróż do Stanów i kosztowne konsultacje znacznie przerastają możliwości finansowe rodziców. Na szczęście się udało! Dzięki pomocy wspaniałych, znajomych i nieznajomych, ludzi w jedyne 28 godzin udało się zebrać ponad 105% zakładanej kwoty.

-Jesteśmy w szoku, że w tak krótkim czasie udało nam się zebrać całą kwotę. Jesteśmy wzruszeni dobrocią i hojnością ludzi. – mówi Adrian Kara, tata Olka. – Co więcej pomoc zaoferowali nam także Polacy mieszkający w okolicach Bostonu.

Maluch wraz z rodzicami poleci do Stanów Zjednoczonych już 29 kwietnia, gdzie zostanie poddany specjalistycznym badaniom w jednej z najlepszych klinik okulistycznych na świecie. Już teraz osoby, które bezinteresownie przekazywały Olkowi darowizny pieniężne, pokazały mu, że otaczający go świat może być piękny. Teraz czas, by przekonał się o tym na własne oczy.

1491918136.png

Dodaj komentarz

Redakcja portalu daminfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę